З історії школи

„Виникнення Козятина пов’язано з будівництвом Києво-Балтської (Одеської) залізниці. В липні 1870р. закінчено прокладання гілки від станції Козятин до Бердичева. Одночасно будувалося робітниче селище Козятин. 7 липня 1854р. його віднесено до категорії містечок Бердичівського повіту Київської губернії. В 1878р. в містечку відкрили однокласне народне училище.”

(„Історія міст і сіл УРСР”, т. „Вінницька область”, розділ „Козятинський район”)

В 1896р. зведено основну цегляну будівлю. Училище було перетворено на двокласне, про що було зроблено запис в пам’ятній книзі Київського навчального округу 1898р. на 115 сторінці: «Казатинское одноклассное народное училище основано в 1878 году, пре-образовано в двухклассное в 1896 году. Содержится за счет Юго-Западных железных дорог, на содержание отпускается 4360 рублей в год. Учащихся  220 мальчиков и 149 девочек. Заведующий – Григорий Василевский. В училище служат 12 учителей.

Преподается: закон Божий, математика, рукоделие, музыка, хоровое пение, военная гимнастика для мальчиков, шведская гимнастика для девочек. Есть смешанный оркестр, столярная мастерская, показательный садик с оранжереей».

Від заснування двокласного училища починається історія нашої школи. В 1917 році училище було реорганізоване в школу-семирічку.

В 1934 році школа стала середньою №7.

Адреса: м.Козятин, вул.Героїв Майдану, 2

Тел.:043421135